Książka pt. “Dyrektor generalny” – wszystko, co musisz wiedzieć przed jej przeczytaniem

Książka, pt. “Dyrektor generalny dostępne online” – wszystko, co musisz wiedzieć przed jej przeczytaniem

W książce została opisana dość ciekawa i skłaniająca czytelnika do przemyśleń historia erotyczna. Młoda ambitna dziewczyna, która żyje w nieudanym związku dla korzyści, w końcu spotyka odpowiedniego dla siebie mężczyznę. Autorka porusza w fabule wiele problemów społecznych, które mogą dotyczyć każdego z nas, dlatego warto choć raz przeczytać tę książkę. 

O czym jest książka?

Książka opowiada o Olivi, czyli bardzo ambitnej i zaangażowanej w swoją pracę młodej dziewczynie. Bohaterka pracuje jako asystentka prezesa dość dużej firmy. Jest w nieszczęśliwym związku, który kręci się głównie wokół pieniędzy i czynności seksualnych, ale musi udawać, że wszystko jest w porządku. Szef Olivi chwilami traktuje ją niemalże jak swoją rodzinę. Niestety stan zdrowotny mężczyzny nie jest już najlepszy i z czasem coraz bardziej się pogarsza. Dlatego postanawia on odpocząć, jednocześnie powierzając swoje obowiązki wnukowi, który wraca z podróży. Początkowo Olivia nie miała najlepszego zdania o swoim nowym pracodawcy, lecz z czasem chłopak zaczyna wydawać się dla niej coraz bardziej interesujący. Nie musimy długo czekać na początek ciekawszych scen, ponieważ bohaterów spotyka nietypowa sytuacja w windzie. Olivia musi dotrzymać tajemnicy, a w zamian otrzyma od Harry’ego przysługę. Jakiś czas później wylatują oni wspólnie do Paryża, gdzie oboje zaczynaj patrzeć na siebie w zupełnie inny sposób niż dotychczas…

Dla kogo przeznaczona jest książka?

Tego typu książka ma charakter erotyczny, więc kierowana jest stricte do starszych odbiorców. Jednakże książka o takiej fabule może skłonić nas do myślenia i sprawić, że zupełnie inaczej zaczniemy postrzegać niektóre wydarzenia w naszym życiu, dlatego niezależnie od płci warto ją przeczytać. Oprócz tego “Dyrektor generalny” jest na tyle przejrzystą, zrozumiałą i wciągającą książką, że czytanie jej to czysta przyjemność. Dzięki ciekawej fabule nawet nie zorientujemy się kiedy skończyliśmy ją czytać.