Literacki bestseller- Dyrektor generalny

O czym opowiada ta książka?

Główną bohaterką powieści Dyrektor generalny jest Olivia Perry, która od lat żyje w nieszczęśliwym małżeństwie, gdzie bardzo często pomiędzy małżonkami dochodzi do różnego rodzaju konfliktów. Jedynym miejscem, gdzie czuje się szczęśliwa jest praca. Olivia jest asystentką bardzo wiekowego dyrektora generalnego Pana Bennetta i nagle pewnego dnia poznaje jego wnuka Harry’ego, który jest spadkobiercą. Wskutek niefortunnego spotkania w windzie, między młodymi ludźmi dochodzi do bardzo gorącego romansu. Niedługo potem decydują się na wspólny weekend w Paryżu.

Ten jeden wyjazd zmienia wszystko w życiu głównych bohaterów, co sprawia, że cała sprawa staje się coraz bardziej intrygująca.  Ta namiętność ma swoją cenę, o czym bardzo szybka przekona się Olivia, kiedy będzie musiała wybierać pomiędzy spokojnym życiem prywatnym, albo burzliwym życiem zawodowym. Harry po pewnym czasie okaże się bardzo aroganckim szaleńcem i manipulatorem, który zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel. Tak dobry początek historii zwiastuje, to, że do samego końca, nie ma gwarancji jak ta historia się zakończy. Mimo tego wśród recenzji tej książki można trafić na opinię, że jest ona bardzo wciągają i bardzo szybko wertuje się kolejne strony, oraz rozdziały tej powieści. Niedługo później ma ukazać się drugi tom tej brawurowej powieści. 

Życiorys autorki tej powieści

K. N. Haner to pseudonim artystyczny Katarzyny Nowakowskiej, która działa na rynku od wielu lat, a konkretnie od 2015 roku. Znana jest w głównej mierze z tego, że tworzy, powieści erotyczne oraz romanse, ale warto nadmienić, że w jej książkach nie brakuje motywów rodem z kryminału lub thrillera. To wszystko sprawia, że wielu fanów nazywa ją Królową Dramatów, przy czym na każdym kroku zaskakuje swoje czytelniczki. Ma na swoim koncie szesnaście bestsellerowych powieści, co sprawia, że ma już do tej pory bardzo ugruntowaną pozycję na rynku. Nic zatem dziwnego, dlaczego jej nowe książki cieszą się tak dużą popularnością.